Rel-K

REL-K’nın üstün performansı, eşsiz tasarımı, en ince detaylarda dahi güvenliğe yer veren yapısı, son teknoloji ürünü sensörleri ve 4 mod özelliği ile hareketlerinizde özgürlüğün ve rahatlığın tadına varın. İtalyan Rizzoli Ortopedia firmasınca üretilen REL-K’nın amacı; diz eklemlerinden şikayetçi olan kullanıcıların hayatı hiçbir hareketten ödün vermeden dolu dolu yaşamasını sağlamaktır. O halde ne duruyorsunuz? Diz eklemlerinizden şikayetçiyseniz siz de bir REL-K alın ve hak ettiğiniz özgürlüğü dilediğinizce yaşayın.

Rizzoli Ortopedia firmasınca üretilen REL-K Elektronik Diz Eklemleri, alt ekstremite hastalarının hareket ve rehabilitasyon sorunlarını çözmek üzere geliştirilen yeni bir üründür. İçeriğinde bulunan yeni sensör sistemi sayesinde REL-K; yürüyüş devri süresince saniyede 1000 defaya kadar olmak üzere uygulanan güç seviyelerini tespit edebilir. Bunun için optimal kontrollü fren etkisi yaratan bir sistem kullanılır ve bu sistem sayesinde kişinin kendisini ve engelli uzvunu  çeşitli koşullara ve zorluklara karşı adapte edebilmesi mümkündür. Sistem bazı verileri saklar ve bunlara ulaşmak her zaman mümkündür.   

REL-K en ince detayı dahi kullanıcının rahatını ve güvenliğini düşünecek şekilde tasarlamıştır. Kullanıcıya verilen uzaktan kumanda sayesinde REL-K farklı ayarlara getirilerek 4 ayrı modda kullanılabilir. Protez uzmanı protezin takılma aşamasında kullanıcı ile görüşür ve kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacak mod bu aşamada belirlenerek protez uzmanı tarafından etkin hale getirilir. İlerleyen zamanlarda da ayar yapmak elbette ki mümkündür. REL-K diz eklemini kullanırken ayak ile bağlantı sağlamak adına ilave parça kullanmanız gerekmez. Eklem parçası tek başına bir bütünü teşkil edecek şekilde tasarlanmıştır.