Plie Elektronik Diz Eklemi

2.0 MPC KNEE – Mikro İşlemcili, Salınım ve Duruş Fazı Kontrollü Diz Eklemi Sezgisel ve kullanımı kolay Plie 2.0 kurulum sihirbazı optimum performansı temin etmek amacıyla her kullanıcıya özel yürüme dinamiklerini değerlendirir.Tam kurulum için tipik olarak 20 dakikadan daha az süreye ihtiyaç duyarak sihirbaz uyum sürecini son derece verimli bir hale getirerek süreci yönlandirir ve ayarları otomatikleştirir.

1-EŞŞİZ TASARIM

Su geçirmez

Elektronik komponentleriyle rutubete karşı emniyetli bir şekilde kaplanan Plie 2.0 su geçirmezliği garanti eden ve su ile ara sıra temastan korunan tek MPC (Mikro İşlemci Kontrollü) diz eklemidir.

Değiştirilebilen Piller

Çıkartması kolay iki tane şarj edilebilir pil ve otomobil şarj cihazı daha fazla kullanışlılık sağlamak üzere eklenmiştir.

2-Entegre Diz Çökme Pedi

Dahili bir ped düz olmayan yüzeylerde diz çökerken kullanıcılara güven ve rahatlık sağlarken aynı zamanda pil yuvasını korumaktadır.

3-Değiştirilebilir Kapak

Organik olarak şekillendirilmiş kapak diz üzerindeki fazla aşınan yüzeyleri korur ve değiştirilmesi kolaydır.

4-Koruyucu Kaplama

Son derece dayanıklı ve temiz kaplama ile alüminyum çerçevede gözle görünen hasarlar minimize edilmiştir.

5-Açık Sistem Uyumluluğu

Daha alçak yapılmış yüksekliğiyle Plie 2.0 MPC (Mikro İşlemci Kontrollü) diz eklemi hemen hemen tüm protez ayaklar ile uyumludur.

6-Dünyanın En Uyumlu MPC Diz Eklemi

Bireyler daha doğal bir hareketlilik deneyimi sağlamak için Freedom Innovations mikro işlemci kontrollü salınım ve duruşa sahip yeni Plie 2.0’da performans kriterlerini belirleyebilmek amacıyla biyolojik normları inceledi.Yüksek performanslı işlem yetneğinin ve en yeni hidrolik sisteminin entegre edilmesiyle Dünya’da gelmiş geçmiş en uyumlu Mikro İşlemci Kontrollü Diz olan Plie 2.0 geliştirildi.

7-Yürüyüş Değişikliklerine Hızlı Reaksiyon

Hassas bir şekilde ayarlanmış kontrol sistemiPlie 2.0’ın kullanıcıya 10 milisaniye içerisinde tepki vermesini sağlamaktadır.Bu Mikro İşlemci Kontrollü bir diz için en hızlı kontrol döngü süresidir.Sonuç olarak kullanıcılar duruş fazında daha uzun süre kalabilirler, küçük adımlar atabilirler ve yürüme hızlarınıdaha seri bir şekilde değiştirebilirler.

8-Gelişmiş Tökezlemeden Kurtarma Yeteneği

Salınım-duruşu ve tökezlemeden yürüme parametrelerini kontrol etmek için mikro işlemci tarafından yararlanılan gelişmiş algoritmaları veren, patentli pozisyon sensörü ve patenti beklenen yük hücresi Pli 2.0’ın çerçevesine yerleştirilmiştir.Bu parametreler her bir kullanıcının kendine özel yürüyüş stilleri için geniş bir aktivite çeşitliliği üzerinde duruş rezistansı sağlayacak şekilde güven vererek özelleştirilir.

9-Optimize Edilmiş Hareket Bükülme Fleksiyon Rezistansı

Hidrolik silindir 10 milisaniye içinde açılan ve kapanan son derece tepkisel selenoit aktifli makara valfe tepki olarak direncini değiştirir.Direnç hızdan ziyade basınç ve pozisyon ile kontrol edilir.Sonuç olarak fleksiyonu başlatmak için gerekli efor biyolojik normları taklit eden, kullanıcı için doğal hissedilen ve gün boyunca sürdürülmesi için daha az enerji gereken ritimler arasında tutarlıdır.

10-Düşük Profil ve Ultra Hafif Tasarım

Ağırlık merkezini dize yaklaştıracak şekilde levye kolu ve eklem merkezi arasındaki mesafe en aza indirilmiş ve hidrolik silindir ters çevrilmiştir.Bu sadece 235 mm uzunlukta mevcut en düşük MPC diz eklemi profili değil aynı zamanda sadece 1.235 gr ile en hafif hissedilen MPC diz eklemidir.

11-Dayanıklı ve Güvenilir

Yüksek performanslı alüminyum çerçeve özelliğiyle Plie 2.0 diz eklemi yapısal bütünlük için oluşturulan ISO standartlarının üzerine çıkıyor.Ayrıca elektronik komponentleri su direncine karşı kaplanmış ve böylelikle kullanıcılar daha fazla güven ve daha az endişe ile daha geniş aktivite düzeyine ulaşabilmektedir.

12-Teknik Bilgiler

PLIE 2.0 MPC KNEE Mikro İşlemcili, salınım ve duruş fazı kontrollü diz eklemi
ÜRÜN KODUYÜK LİMİTİAĞIRLIKFLEKSİYON AÇISIUZUNLUK
PLIE 2.0 MPC KNEE114 kg1235 gr125 0235 mm