LTI Boston Digital Arm

Boston Digital Arm Kol Protezi Sistemi birçok gelişmiş özelliğe ve kabiliyete sahiptir. Dirseğe ek olarak dört adede kadar protez cihazı kontrol edebilir. LTI , 2001 yılının başlarında Boston Digital Kol Sistemini piyasaya sürdü . Bu son teknoloji ürünü protez sistemi, gelişmiş performans ve optimum hasta ayarı için mikroişlemci teknolojisine sahiptir.

LTI , 2001 yılının başlarında Boston DigitalKol Sistemini piyasaya sürdü . Bu son teknoloji ürünü protez sistemi, gelişmiş performans ve optimum hasta ayarı için mikroişlemci teknolojisine sahiptir. Sistem, güvenilir servis geçmişi nedeniyle Boston Elbow II ile aynı tahrik mekanizmasını korur. Ayrıca, bu tahrik ünitesi bugün piyasada bulunan diğer birçok protez dirseğe göre daha fazla tork sağlar – çoğu kullanıcının kısa sürede önemli bir fayda olarak tanıdığı bir özellik. Boston Digital Arm, diğer birçok dirsek protezi gibi bir terminal cihazını konumlandırmak için değildir. Bu sistem, ister iş başında, ister evde veya hobiler halinde iş yapabilir.

 Boston Dijital Kol Sistemi birçok gelişmiş özelliğe ve kabiliyete sahiptir. Dirseğe ek olarak dört adede kadar protez cihazı kontrol edebilir. Örneğin; Boston Digital Arm’ın mikroişlemci tabanlı denetleyicisi üzerinden eller, tutucular, bilek döndürücüler, omuz kilidi aktüatörleri vb. çalıştırılabilir. Bu protez cihazları, kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen bir özellik olan birlikte daraltma anahtarlaması (veya bir anahtar) aracılığıyla kullanıcı tarafından sırayla seçilebilir ve çalıştırılabilir. Sistem yeterli giriş sensörleri sağlandığında aynı anda birden fazla cihazı kontrol edebilir.