Gonatroz ve Osteoarthisis Brace

Unloader One oldukça rahat’ hafif ve kamufle etmesi kolay bir breys olup mükemmel bir süspansiyon sağlarken ağrılarında büyük oranda azalmasına yardımcı olur.

1-Unloader One

Unloader One oldukça rahat’ hafif ve kamufle etmesi kolay bir breys olup mükemmel bir süspansiyon sağlarken ağrılarında büyük oranda azalmasına yardımcı olur. Bu hafif breys SmartDOSİNG Dial seçeneği sayesinde (yuvarlak açı mekanizması) kolayca ayar yapılmasını sağlayan Dual Dynamic Force Straps özelliğiyle birleşen Össur’un klinik olarak ispatlanmış olan Unloader 3noktadan kaldırma dizaynını da korumaktadır.Renk şifreli Quick Fit Buckles (kolayca oturan tokalar) ile hasta uyumluluğu açısından kusursuz olmasını sağlayan, kaymayı engelleyip konforu arrtıran Össur’ un Sensil Silikonu ile kaplanmış tibial pedleri  (astarları) ve esnek dış katmanı bulunan bu üründe uygulama ve çıkarma oldukça kolaylaştırır. Son araştırmalar gösteriyorki Unloader One, fonksiyonu arttırıyor ve ilaç tüketimi ile ağrıyı azaltıyor.

Kullanım Endikasyonları

Hafiften ileri dereceye kadar unicompartmental osteoarthrit.

Artiküler Kıkırdak tamiri (mikro fracture/stem hücreleri ile onarım), meniskal kıkırdak tamiri,Avasküler Nekroz, Osteokondrit Dissecans, Kemik iliği Lezyonları ve tüm nonkontakt aktiviteler gibi etkilenmiş kompartımandan yük azaltmayı gerektiren Unikompartmental diz durumları.

Gerekli Ölçümler

Patella merkezinin 15 cm aşağısından çevre ölçüsü