Bebionic Kol Protezleri

Bebionic Kol Protezleri (Biyonik Kol Protezi)

Bebionic biyonik el zarif tasarımıyla kullanım rahatlığı sunan protez, dayanıklılık, performans ve kolay kullanım ilkeleri ile üretilmiştir. Doğal kullanıma uyumlu ve tüm eklemleri hareketli parmaklar, üstün hareket ve kavrama kabiliyeti sayesinde doğal el hareketleri kullanarak günlük işlerin yapılabilmesine imkan sunar. -Bebionic Kol Protezleri-

Hassas Açık Tutuş

Bebionic Kol Protezleri

Bebionic biyonik el protezi ile hassas açık tutuş yapılabilir. Başparmak, işaret parmağının tam karşısında durarak kullanıcıya çok küçük nesneleri hızlı ve doğru bir şekilde kaldırma ve hareket ettirme olanağı sağlar. İlk olarak hem işaret parmağı hem baş parmak kapanır, baş parmak orta noktada statik bir şekilde dururken işaret parmağı nesneyi tutmak için baş parmağa doğru kapanmaya devam eder. Orta, yüzük ve serçe parmaklar doğal bir şekilde hafifçe esnerler. Baş parmağın sadece işaret parmağıyla temas etmesini sağlamak için tekniker tarafından manuel olarak yeniden konumlandırılması gerekmektedir.

Hassas Kapalı Tutuş

Biyonik Kol Protezleri

Biyonik elin sağladığı bu tutuş, orta, yüzük ve serçe parmakların tamamen açık kalmaları yerine avuç içine kapanmaları dışında hassas tutuş ile aynıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Arayın